Čierna skrinka

Sekcia "Čierna skrinka" je priestor pre Vaše podnety, návrhy, kritiku a pod.. Pokiaľ chcete napísať príspevok postup je jednoduchý...

Kliknite na  " Napísať do čiernej skrinky" zadajte názov a obsah Vášho príspevku. Klikni na "Odoslať" a to je všetko. Nie sú od Vás požadované žiadne údaje. Odoslanie príspevku pomocou formulára, ktorý sa po kliknutí na tlačítko "Napísať do čiernej skrinky" zobrazi je anonymné!

Samozrejme môže sa stať, že Váš príspevok nebude uverejnený a to vždy iba v prípade, že ste použili výrazy, slová atď., ktoré nepatria do etického slovníka, prípadne ste iba útočili na nejakú osobu a príspevok postrádal akýkoľvek zmysel, ideu.

Uverejňovať budeme naozaj všetky príspevky, ktoré nebudú obsahovať vyššie uvedené príklady.

Čierna skrinka

21. november 2018

Info Ťahanovce

Napíšte svoje skúsenosti!

Pri každej prevádzke sa nachádza  priestor pre Vaše komentáre. Dajte vedieť ostaním Vaše osobné skúsenosti v uverejnených prevádzkach. Pomôžete tak k skvalitňovaniu služieb, predaj a ponúk v prevádzkach na našom sídlisku. Nepoužívajte žiadne hanlivé, či urážlivé slová, vety a samozrejme vulgarizmy. Komentáre, ktoré ich budú obsahovať nebudú zverejnené.
Odporúčame pri zlej skúsenosti navštíviť prevádzku znova, pretože ľudia sú len ľudia a mávajú zlé dni a niekedy sa práve to môže odzrkadliť pri Vašej návšteve.
Pokusy o ublíženie konkurencii budú automaticky mazané!
 

Spolupráca

 

Ponúkame priestor pre spoluprácu všade tam kde to má logiku a zmysel. Stačí nám napísať cez formulár kliknutím na tlačítko "Napísať správu".

Kontakty

Sídliskotahanovce.sk

Tel.: +421 950 720 554
 

Napíšte nám správu. Kontaktné údaje zadávajte iba v prípade, že od nás požadujete odpoveď.

Prosím zadajte Vaše meno
Prosím zadajte telefónne číslo
Prosím zadajte Vašu emailovú adresu Emailová adresa je neplatná!
Prosím napíšte správu!
Copyright © 2018 Sidliskotahanovce.sk. Všetky práva vyhradené. Created by Joomdev and Virtualnekosice.sk.